Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (05 korrik 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Hitparade i absurdit shqiptar! (05 korrik 2019)


Një nga shikuesit e emisionit ka pikturuar Aulonën dhe e ka sjellë në redaksi.Një shkresë zyrtare tregon, se Rroskoveci është edhe bashki edhe njësi administrative.Në Golem pushuesit me kostume banjoje janë angazhuar në pastrimin e plazhit.Plazhi i Durrësit i ngjan më shumë një tregu rrobash të përdorura.Shkolla e Mamurrasit të kujton një gërmadhë, që po lyhet me mjete primitive.janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në studion e emisionit “Stop”, në rubrikën “hitparade i absurdit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *