Stop-Hitparade-Banoret e fshatit “Xhaxhaj” ne Memaliaj, rikonstruktojne shkollen nga e para! (17.12.2018) – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE

Stop-Hitparade-Banoret e fshatit “Xhaxhaj” ne Memaliaj, rikonstruktojne shkollen nga e para! (17.12.2018)

Shkolla e fshatit Xhaxhaj në Memaliaj dhe shkolla Kostren 2 në Berat ngjajnë më shumë si stalla të pamirëmbajtura, sesa si institucione arsimi. Këto janë disa nga episodet që shfaqen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën e përjavshme “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *