Stop-Gjyqtari Guximtar Boci kerkon rikthimin e tij ne krye te detyres!(14.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Gjyqtari Guximtar Boci kerkon rikthimin e tij ne krye te detyres!(14.01.2019)

Më shumë se dy vjet më parë emisioni “Stop” solli me zë dhe figurë aferën e ish-kreut të gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boci, i cili i kërkonte favore seksuale një qytetareje, për një cështje gjyqësore. Në atë kohë, KLD-ja e pezulloi gjyqtarin Boci nga detyra. Por sot, Guximtar Boci, jo vetëm ka marrë pafajësinë, por kërkon edhe kthimin në detyrë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *