Stop- Firma e fundit e Damian Gjiknurit për koncesionin me shumë prej 58 milion euro! (07.01.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Firma e fundit e Damian Gjiknurit për koncesionin me shumë prej 58 milion euro! (07.01.2019)


Pak ditë më parë u publikua lajmi, se ministri në largim, Damian Gjiknuri,në 31 dhjetor firmosi edhe koncensionin e fundit me vlerë 58 milionë euro. Bëhet fjalë për rehabilitimin dhe vënien në punë të termocentralit të Vlorës dhe ndërtimit të tubacionit Fier-Vlorë, të furnizimit me gaz të TEC-it.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *