Stop – Feste per te gjithe, kontribuojme per me te varfrit! (31 dhjetor 2018) – Stop
Të Gjitha

Stop – Feste per te gjithe, kontribuojme per me te varfrit! (31 dhjetor 2018)

Në këtë pjesë të emisionit kemi shpërndarë ndihma për familjet në nevojë. Shumë organizata dhe institucione i janë bashkuar nismës së emisionit “Stop”, që të gjithë të kenë mundësi të festojnë natën e ndërrimit të viteve. Nga Komuniteti Mysliman, Fundjavë ndryshe, Raiffeisen bank,e shumë të tjera kanë kontribuar për familje në kushte të pamundura.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *