Stop – Festa e Bajramit, Stop dhe Albtelekom ndihmojnë familjet në nevojë 15 qershor 2018 – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Stop – Festa e Bajramit, Stop dhe Albtelekom ndihmojnë familjet në nevojë 15 qershor 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *