Stop – Femijet ne shtepi me Stop/Fantazi memesh nga karantina! (24 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Femijet ne shtepi me Stop/Fantazi memesh nga karantina! (24 prill 2020)

Prindër dhe fëmijë i janë përgjigjur edhe këto ditë nismës së emisionit tonë “rri në shtëpi-rri me Stop”.Në redaksi kanë mbërritur shumë video të fëmijëve, që performjnë në kushtet e shtëpisë.Më pas transmetojmë disa nga memet më të bukura të karantinës.Një police po gjobit për shkelje të karantinës edhe personazhet e një pikture. Një vajzë po praktikohet si dixhej në kushtet e shtëpisë. Një burrë luan në shtëpi me kanarinën. Një foto tregon, se plazhi këtë verë do të behët buzë Lanës. Një polic po gjobit një mace për shkelje të rregullave të izolimit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *