Stop – Femijet dhe pasioni per emisionin “Stop”! (21 shkurt 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Femijet dhe pasioni per emisionin “Stop”! (21 shkurt 2020)

Shumë fëmijë janë filmuar nga prindërit e tyre, duke kërcyer e duke argëtuar me nisjen e emisionit “Stop” e duke u përpjekur të imitojnë balerinat tona. Disa prej këtyre të vegjëlve vijnë në pjesën e parë të programit. Ata janë fëmijë nga e gjithë Shqipëria, por edhe që jetojnë në vende të ndryshme të botës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *