Stop – Fantazi rrjeti ne kushtet e karantines se detyruar! (20 mars 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Fantazi rrjeti ne kushtet e karantines se detyruar! (20 mars 2020)

Shumë nga videot dhe foto e kohës së karantinës janë bërë virale në rrjet. Një burrë ankohet, se po ndahet nga gruaja. Ajo nuk kthehet në shtëpi, duke e kërkuar gjithë natën nëpër bare.Futboll në shtëpi, apo xhiro te frigoriferi për të ngrënë, janë disa nga sportet e preferuar të kësaj situate.Një grua po pi pije e pure, ndërsa burri i saj thur centro me grep. Janë këto disa nga episodet e kohës së krizës, që transmetohen dhe komentohen në studion e Stop, në pjesën e parë të programit për sot.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *