Stop – Fantazi ne rrjet ne kohen e koronavirusit! (19 mars 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Fantazi ne rrjet ne kohen e koronavirusit! (19 mars 2020)

Dy qytetarë janë në burg në një qeli, pasi i pari ka vrarë 5 persona,ndërsa i dyti ka dalë të blejë bukë në orën 18.00 në kohën e ndalim qarkullimit për shkak të koronavirusit.Një qytetar ka mbyllur letrat higjenike në kasafortë.Një tjetër qytetar ka vënë filtrin e makinës në fytyrë si maskë.Një qyetar ka improvizuar një udhëtim me avion duke përdorur laptopin dhe jë bidon me ace. Një tjetër ankohet se nga larja e shpeshtë e duarve, i ka dalë kopja e mësimeve e klasës së 8-të. Një person në vend të parave jep letra higjenike për të paguar kafen.Një burrë rri në makinë në kohën e karantinës, për të mos ndenjur 15 ditë me gruan. Janë disa nga memet, që qarkullojnë në rrjet në kohën e izolimit në shtëpi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *