STOP – EMISIONI 71 (SEZONI 2) – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 71 (SEZONI 2)

“Mësonjëtoret” e mjera të Shqipësisë së 2016-ës…?!

Nxënësit kanë dalë jashtë në një shkollë në Pogradec, pasi pikërisht në këtë periudhë po bëhen punime…Një tjetër shkollë në Kukës është në kushte të mjerueshme, aq sa nuk mund të quhet institucion arsimor. Një zjarr në rrugën “5 Maji” në kryeqytet, ka shkaktuar panik tek banorët dhe kalimtarët. Këto janë disa nga situatat, që trajtohen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”.

Previous ArticleNext Article

1 Comment

  1. ok, dua te denoncj nje incident qe ka ndodhur me date 10.12.2016, ne Laboriatorin Kimik T FA, si mund te kontaktoj direkt me ju, tel.im eshte 0674973371

    sa me shpejt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *