STOP – EMISIONI 51 – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 51

Dita e verës mes protagonizmit dhe humorit!

Kryeministri Rama i mungoi festimeve të ditës së verës. Njëlloj si një vit më parë, Rama anulloi në minutën e fundit pjesëmarrjen në këto aktivitete. Për pasojë kryebashkiaku Veliaj u shndërrua në “yllin” e festës. Zoti Veliaj ishte veshur me bluzën e supemenit, duke u kthyer edhe një herë fëmijë. Më pas opinionet e njerëzve të thjeshtë mbi festën dhe kuptimin e saj.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *