STOP-EMISIONI 31(Sezoni 8) 17 Tetor 2022-Qytetari terheq gomarin e lidhur me Range Rover. – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, STOP

STOP-EMISIONI 31(Sezoni 8) 17 Tetor 2022-Qytetari terheq gomarin e lidhur me Range Rover.

Në Fier një pusetë e hapur te vijat e bardha, rrezikon kalimtarët. Një qytetar ka filmuar qenin, duke e lutur ta marrë të lahet, por kafsha shtëpiake refuzon.Një drejtues autmjeti ka lidhur gomarin te Range Rover-i dhe e tërheq në lëvizje me makinë. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *