Stop -EMISIONI 21 (SEZONI 5) 30 shtator 2019-Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

Stop -EMISIONI 21 (SEZONI 5) 30 shtator 2019-Hitparade i absurdit shqiptar.

Një ari ecën në rrugë makinash në Martanesh. Një kalë bën të njejtën gjë në Llogara.Në Dibër një qytetar e ka përshtatur furgonin me funksionet e një kamperi. Në Butrint kanë improvizuar një lundër.Një qytetar ka filmuar miellin e blerë, që është i mbushur me miza e larva. Një tjetër ka vënë orizin të ziejë dhe sipërfaqja e ujit është mbushur me krimba. Janë këto disa nga situatat, që shfaqen dhe komentohen në studion e emisionit “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *