STOP – EMISIONI 197 (SEZONI 2) – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 197 (SEZONI 2)

Hitparade i absurdit shqiptar!
Vendosjes së antenave nuk i kanë shpëtuar as varrezat.Autobusi i Kamzës duket vendi ideal për të përtypur fara.Një furrë buke në Sarandë lëshon tym, sikur djeg qymyr.Makina e plehrave në Burrel duket si shtëllungë tymi lëvizëse.Ujësjellësi në Kucovë i furnizon banorët me zhurmë me presion, pasi asnjë pikë uji nuk rrjedh në to. Janë këto disa nga situatat e transmetuara dhe komentuara në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “hitparade i absurdit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *