STOP-EMISIONI 167(SEZONI 7) 25 Prill 2022-Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

STOP-EMISIONI 167(SEZONI 7) 25 Prill 2022-Hitparade i absurdit shqiptar.

Një burrë hyn në lokal e thotë, se gruaja e tij është aty me dikë tjetër dhe të gjithë ia mbathin. Një fëmijë gënjehet nga prindërit, të cilët i ofrojnë kofshën dhe në momentin e fundit i japin qullin në gojë. Një grua e ve i thotë një qytetari, se nuk ka ndërmend t’ia tregojë adresën, duke ia dhënë në fakt të saktë atë. Janë këto disa ng episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *