Stop -EMISIONI 136 (SEZONI 5) 9 mars 2020-Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

Stop -EMISIONI 136 (SEZONI 5) 9 mars 2020-Hitparade i absurdit shqiptar.

Ministiria e Shëndetësisë në Vietnam ka publikuar një këngë me videoklip për larjen e duarve në kohën e koronavirusit dhe ajo është bërë menjëherë virale.Një video e sjellë në redaksinë tonë, tregon, sesi transportohet mishi në spitalin e Shkodrës në kohën, kur koronavirusi është përhapur zyrtarisht edhe në Shqipëri.Nëe Domje të Vorës nuk ka ujë në rubineta, edhe pse zyrtarët flasin në cdo moment për larjen e duarve dhe ambienteve, në kuadër të masave ndaj koronavirusit.Në Kamëz tubat e shkarkimit të pallateve kullojnë ujë.Një makinë transporton fëmijët e shkollës në Papër Sollak, duke u futur edhe në mes të ujit. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *