Stop -EMISIONI 126 (SEZONI 5) 24 shkurt 2020-Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

Stop -EMISIONI 126 (SEZONI 5) 24 shkurt 2020-Hitparade i absurdit shqiptar.

Një pikturë e Saimirit, Gentit dhe vajzave të Stop, ka mbërritur në redaksinë tonë.Një vajzë është filmuar duke vjedhur para në arkën e një dyqani e duke u larguar më pas. Disa qytetarë janë filmuar duke hedhur plehrat në rrugë, pa marrë mundimin t’i cojnë deri në kazanët e posacëm.Një qytetar ka filmuar një kacatytje të rrallë mes një qeni dhe një gjeli dhe videon e ka sjellë në redaksinë e emisionit. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen dhe komentohen në studion e emisionit “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *