STOP – EMISIONI 122 (SEZONI 4) 18 shkurt 2019 Hitparade i absurdit shqiptar! – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 122 (SEZONI 4) 18 shkurt 2019 Hitparade i absurdit shqiptar!

Sot kreu i PD-së Lulzim Basha deklaroi, se mbledhja e grupit parlamentar vendosi unanimisht djegien e mandateve të opozitës. Saimiri dhe Genti dogjën në mënyrë simbolike mandatin. Në Tiranë ujrat e lavanterisë po shpërthejnë në sipërfaqje. Në Mamurras plehrat digjen në kazanët e mbetjeve, që ndodhen në kangjellat e shkollës. Spitalit të Shkupit po i del tym i zi. Në Strugë një e moshura ka hipur mbi gomar, për të rregulluar energjinë. Janë këto disa nga situatat, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *