Stop – Ekspozita e Rames me emrat e ministrave / Vjedhja e armeve ne Pashaliman! (28 janar 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Ekspozita e Rames me emrat e ministrave / Vjedhja e armeve ne Pashaliman! (28 janar 2019)

Gjatë fundjavës kryeministri Rama hapi një ekspozitë me punimet e tij në Berlin. Vec të tjerash, punët kishin dhe emrat e ministrave, apo porositë për të telefonuar sekretarin e përgjithshëm Engjëll Agaci. Renaldo ka pyetur qytetarët, a është normale, që në një vend anëtar të Natos, të vidhen armë. Pak ditë më parë, u raportua për të tillë vjedhje në bazën e Pashalimanit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *