Stop- Ekskluzive/ Stop zbulon si u mor vendimi i djegies se mandateve. (26.06.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”, TE FTUAR

Stop- Ekskluzive/ Stop zbulon si u mor vendimi i djegies se mandateve. (26.06.2019)

Në studion e “Stop” flet nënkryetari i kuvendit dhe deputet i PD-së, Myslim Murrizi, i cili komenton situatën politike dhe tregon për herë të parë publikisht, sesi u mor vendimi për djegien e mandateve nga ana e PD-së.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *