Stop-E enjtja parlamentare/ Si vlëresohen deputetët nga qytetarët e Tiranës! ( 9 Korrik 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-E enjtja parlamentare/ Si vlëresohen deputetët nga qytetarët e Tiranës! ( 9 Korrik 2020)

Të enjteve jemi mësuar të ndjekim punimet e seancës parlamentare. Sot Klintoni u është drejtuar qytetarëve, për t’i pyetur lidhur me vlerësimet e tyre për të zgjedhurit, gjatë këtij sesioni kuvendor.Nuk mungojnë batutat për deputetët dhe emra të vecantë të sallës së parlamentit, që kanë qenë protagonistë të debatit politik dhe publik.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *