Stop- Durres, vidhet komisariati i qytetit, sa te sigurt ndihen qytetaret! (14.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop- Durres, vidhet komisariati i qytetit, sa te sigurt ndihen qytetaret! (14.12.2018)

Pak ditë më parë u publikua lajmi i grabitjes së komisaritatit të policisë së Durrësit. Renaldo u është drejtuar qytetarëve, duke i pyetur, sesi ka mundësi, që vidhet institucioni, që duhet të garantojë sigurinë e qytetarëve.Pyetje dhe përgjigje me humor vijnë në pjesën e parë të emisionit “Stop” për sot.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *