Stop- Divorci problematik/ Stop bashkon babain me djalin 2 vjecar! (22 shtator 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop- Divorci problematik/ Stop bashkon babain me djalin 2 vjecar! (22 shtator 2020)

Më 30 prill të 2020-ës, emisioni Stop transmetoi rastin e një divorci të vështirë mes dy bashkëshortëve.Pas divorcit, kujdestaria e djalit 2 vjecar i kaloi nënës, duke njohur të drejtën e takimeve me babain, Fabian Dogra. Po mamaja e të miturit u largua nga Berati dhe shkoi në Vlorë, duke mos e zbatuar vendimin e gjykatës dhe mos lejuar takimin atë e bir. Cështja iu referua përmbaruesit shtetëror Julian Plaka, i cili tha, se ka ndjekur të gjithë procedurën ligjore, por babai nuk e di as ku ndodhet djali. Gazetarja e Stop komunikoi edhe me të ëmën e fëmijës, Danielën, e cila pretendoi, se ish-bashkëshorti nuk kishte shlyer detyrimin ushqimor.Pas ndërhyrjes së emisionit Stop ky ngërc u zgjidh dhe Fabian Dogra shprehu falenderimet, që pas disa muajsh arriti të shohë të birin, madje duke festuar edhe 2-vjetorin e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *