Stop- Diber, blerja e votave ne zgjedhjet e 2016-es. (31.01.2019) – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

Stop- Diber, blerja e votave ne zgjedhjet e 2016-es. (31.01.2019)

“Stop” solli me zë dhe figurë blerjen me para në dorë të votës për kandidatin socialist Muharrem Rama.Ky fenomen u bë objekt debati në seancën e sotme parlamentare.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *