Stop dhe Sunday League Tirana ndihmojne djalin me leucemi! – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Stop dhe Sunday League Tirana ndihmojne djalin me leucemi!

Në datën 21 dhjetor kemi transmetuar rastin e Emiljanos, djalit 20 vjecar nga Rrogozhina, i cili u diagnostikua me leucemi akute, por nuk mund të kurohej, pasi ilaci, që i duhej ishte shumë i shtrenjtë. Dritani nga Hasi, që punon në Gjermani, i ka dhuruar Emiljanos 500 euro.Ndërsa Stop dhe Sunday League Tirana kanë furnizuar me ushqime familjen e Emiljanos.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *