“Stop” dhe “Fundjavë Ndryshe”, në ndihmë të familjeve në nevojë – Stop
HUMANIZEM

“Stop” dhe “Fundjavë Ndryshe”, në ndihmë të familjeve në nevojë

Emisioni Stop TV Klan sëbashku me Fundjavë Ndryshe ka nisur një nismë prej dy vitesh e cila në fokusin e saj ka ndihmën e familjeve në nevojë në Shqipëri. 
Nisur nga ky aktivitet ku vetëm nga emisoni Stop janë ndërtuar 10 banesa të reja për familjet në nevojë e plot ndihma të tjera, tashmë është kthyer traditë dhe ndaj ne kemi krijuar këtë platformë dhurimi.

Do ju mbajmë të informuar për çdo donacion se ku do të shkojë.
Ju lutemi na kontaktoni për çdo problem në numrin 0688089999 ose email në [email protected] ose 0672208888 dhe email [email protected]

Ju falenderojmë të gjithëve që bëheni pjesë e ksaj kauze!

https://www.gofundme.com/stoptvklan
(Klikoni këtë link për të dhënë kontributin tënd)

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *