Stop – Denoncon ne Stop mbylljen e qendres, drejtoresha con ne polici qytetaren! (09 tetor 2019) – Stop
KLIPET

Stop – Denoncon ne Stop mbylljen e qendres, drejtoresha con ne polici qytetaren! (09 tetor 2019)

Pak ditë më parë Lauresha Tola, nënë e një djali,që vuan nga sindroma down, solli shqetesimin e saj ne Stop. Pas përmbytjeve dhe tërmetit, qendra publike “Të qëndrojmë së bashku “ u vu në dispozicion të familjeve të prekura nga këto fenomene, duke lënë fëmijët pa zgjidhje e prindërit pa punë.Përgjegjësja e qendrës u shpreh, se ka patur urdhër për shndërrimin e qendrës në vend pritjeje për të prekurit nga tërmeti e përmbytjet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *