Stop- Cmimet e perimeve prekin qiellin. (11.02.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Cmimet e perimeve prekin qiellin. (11.02.2019)

Sipas Instat-it, cmimet e perimeve për muajin janar u rritën me gati 37%, duke shënuar kështu dhe rritjen më të madhe, që nga korriku i vitit 2010.Specialistwt thonw, se kjo ka ardhur nga oferta e ulwt e tregut vendas, ndwrsa produktet e importit kanw kosto shtesw.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *