Stop – “Bundestagu”/ Basha: Kjo eshte dasma e rreme pa nuse e Edi Rames! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – “Bundestagu”/ Basha: Kjo eshte dasma e rreme pa nuse e Edi Rames!

Bundestagu gjerman votoi mbrëmë pro hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE-në, por pasi të ketë plotësuar 9 kushte, që kanë të bëjnë kryesisht me reformën zgjedhore, dialogun politik dhe reformën në drejtësi.Kryeministri Rama falenderoi kancelaren gjermane për këtë vendim. Ndërsa kreu demokrat Basha tha, se kjo është për të disatën herë si dasëm pa nuse.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *