Stop – Betohen 3 deputete te LSI, qellohet me boje Ralf Gjoni, protesta vijon! (21 mars 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Betohen 3 deputete te LSI, qellohet me boje Ralf Gjoni, protesta vijon! (21 mars 2019)

Sot në Parlament u betuan 3 deputetë të rinj të LSI-së, ndërsa jashtë dyerve të kuvendit, opozita zhvilloi protestën e rradhës.Në seancë mungoi kryeministri Rama, ndërsa protestës i mugoi kreu demokrat Basha, që ndodhet për një vizitë zyrtare në Bruksel.Mes deputetëve, që bënë betimin, ishte dhe Ralf Gjoni, i cili u qëllua me bojë të kuqe, sapo doli nga pallati, ku banon.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *