Stop – Asnje hetim per vdekjen e te riut ne pune, prokuroret bejne ping-pong! (26 mars 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Asnje hetim per vdekjen e te riut ne pune, prokuroret bejne ping-pong! (26 mars 2019)

Pas interesimit në institucionet e drejtësisë, gazetarja e “Stop” i drejtohet dajës së të ndjerit, njëkohësisht administratori i “Graci kabllor”, Bashkim Graci. Ky i fundit thotë, se deklarata për mosbërjen e autopsisë ka qenë emocionale, ndërsa me deklaratat e tjera ka punë familja e viktimës.Në prokurori, Spartak Cocoli ishte i pezulluar dhe cështja kishte kaluar te Emëror Kasaj, por sërish nuk është bërë asgjë për të hetuar për aksidentin, që i mori jetën të riut.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *