Stop – Ambasadat shqiptare ne gjume, nuk u pergjigjen ankesave te qytetareve!(22 janar 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Ambasadat shqiptare ne gjume, nuk u pergjigjen ankesave te qytetareve!(22 janar 2020)

Janë të shumta ankesat dhe denoncimet e qytetarëve shqiptarë nëpër botë, lidhur me ambasadat dhe konsullat shqiptare në shtete të ndryshme.Gazetarja e “Stop” provoi të lidhej me ambasadat tona në Londër, Francë, Gjermani,Itali e Greqi. Por zilja e telefonit mbeti pa përgjigje në të gjitha rastet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *