Stop – 4 shoqata nga Suedia, Stop dhe shkolla Mrekullia ndihmojne te prekurit nga termeti! (20 dhjetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – 4 shoqata nga Suedia, Stop dhe shkolla Mrekullia ndihmojne te prekurit nga termeti! (20 dhjetor 2019)

Emisioni “Stop” është solidarizuar me familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Katër shoqata nga Suedia: Shoqata Liria, Rrjeti shqiptar në Suedi, Vajzat shqiptare, shqiptarët më të mirë të Suedisë kanë sjellë ndihma për ata, që u prekën nga tragjedia.Gazetarja e “Stop” ka qenë në Bubq në familjet Vathi e Daci, ne Vorë në familjen Tusha, në Valias në familjes Kovaci dhe në Kamëz në familjen Kurti, ku ka cuar ushqime e sende të nevojave bazike

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *