Skandali i prokurorit Kasaj, nuk kam marre 10 mije euro por 150 mije! – Stop
KLIPET

Skandali i prokurorit Kasaj, nuk kam marre 10 mije euro por 150 mije!

Emisioni “Stop” ka treguar, se prokurori Emëror Kasaj ka hetuar për grupin e trafikantëve të dorgës, të cilët pretendojnë, se një person nuk është hetuar kundrejt një shume prej 150 mijë eurosh.Po kështu ata flasin për 20 mijë euro për sekresin e grupit të Pocemit.Bëmat e Emëror Kasajt nuk mbarojnë këtu. Prej 3 vjetësh ai mban në tryezë hetimin e gjyqtares Irvete Shkreli. Nga ana tjetër ditët dhe punës dhe listë-prezenca e prokurorit Emëror Kasaj plotësohen edhe për ditët e premte, kur ai zakonisht nuk është në punë.Ai lëviz me makinë me gjyqtaren Suela Dashi dhe kur pyetet për këtë shkelje etike, i hakërrehet gazetarit dhe drejtuesit të programit me fjalë fyese.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *