“S’ka kohë për pushim”, Rama publikon pamjet nga Unaza e Madhe – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“S’ka kohë për pushim”, Rama publikon pamjet nga Unaza e Madhe

Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga Unaza e Madhe e Tiranës.

Krahas videos së publikuar në faqen zyrtare të tij në “Facebook”, Rama shkruan se puna vazhdon dhe se nuk ka më kohë për pushim.

“Unaza e Madhe e Tiranës – Puna vazhdon, S’ka kohë për pushim”, shkruan kryeministri Edi Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *