“Shumë urime për Lul Bashën” nga kongresi i PS – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Shumë urime për Lul Bashën” nga kongresi i PS

Të shtunën PS-ja organizoi Kongresin e jashtëzakonshëm, në një datë, që përkoi edhe me 30 vjetorin e saj dhe ditëlindjen e kreut demokrat Lulzim Basha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *