Shtëpi me lekët e dasmës/ dhunë nga policia bashkiake. 8 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Shtëpi me lekët e dasmës/ dhunë nga policia bashkiake. 8 maj 2018

Shtëpi me lekët e dasmës/ dhunë nga policia bashkiake.

Një ditë më parë në sitën e vetingut kaloi anëtari i Gjykatës Kushtetuese Fatmir Hoxha. Avokati i tij, sugjeroi që t’i vinte KPK-së në dispozicion kasetën e dasmës së gjyqtarit, për para që ai nuk i justifikonte në blerjen e një apartamenti. Sipas avokatit, në kasetën e dasmës do të shihnin paratë,që kanë dhuruar dasmorët, dhe që nuk përligjen nga komisioni i vlerësimit.Më pas transmetohet një video, ku duket policë bashkiakë, që dhunojnë një qytetar dhe dëgjohen ulërimat e këtij të fundit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *