Shkon në 186 numri i të prekurve me koronavirus në vend. – Stop
Të Gjitha

Shkon në 186 numri i të prekurve me koronavirus në vend.

Ka shkuar në 186 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë.

Nga testimet e fundit jane konfirmuar12 raste të reja, nderkohe qe harta eshte shtuar sot me Puken dhe eshte zgjeruar edhe me shume ne Tiranë, Korçë, Fier, Shkodër dhe Durrës.

Shifrat janë bërë sot publike nga Ministria e Shëndetësisë, në përditësimin e të dhënave të fundit pas testimeve të bera në persona të dyshuar.

Sot në mëngjes është shënuar edhe viktima e tetë nga koronavirusi në vend, ndërkohe që mbrëmë vonë u njoftua edhe për vdekjen e pacientes së 7 që vuante nga kjo sëmundje.

Deri dje numri i te prekurve ne vend ishte 174 persona.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *