Shkoder/ pozitiv ne privat e negativ ne shtet, i riu ben kuren anticovid – Stop – 11 Dhjetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Shkoder/ pozitiv ne privat e negativ ne shtet, i riu ben kuren anticovid – Stop – 11 Dhjetor 2020

Në 24 tetor, një 32 vjecar nga Shkodra, është diagnostikuar në një klinikë private pozitiv ndaj covid 19. Në po të njejtën ditë ka bërë dhe tamponin në shtet dhe përgjigja e ardhur pas 5 ditësh e ka nxjerrë negativ. Gjatë kësaj kohe ai ka ndjekur kurën e dhënë nga mjekja e klinikës private me antibiotikë, gjilpëra e gjithcka tjetër. Pasi ka bërë për 2 javë kurën, i kanë filluar shqetësime të tjera shëndetsore. Si përfundim ai nuk e di, nëse e ka kaluar covidin, por thotë, se mjekimet e kanë përkeqësuar.Mjekja, që i ka dhënë kurën, është vetë me covid, por ajo është bazuar vetëm në testin PCR.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *