Shkoder/ Infektohet oficeri i Policisë Gjyqësore, Prokuroria urdhëron vetëkarantinimin e punonjësve. – Stop
Të Gjitha

Shkoder/ Infektohet oficeri i Policisë Gjyqësore, Prokuroria urdhëron vetëkarantinimin e punonjësve.

Pas infektimit të një oficeri të policisë gjyqësore në Shkodër është dhënë urdhër që punonjësit e Prokurorisë së qytetit të vetëkarantinohen deri në datën 30 mars.

Në punë do të dalin vetëm prokurorët, Oficerët e Policisë Gjyqësore dhe sekretarët, që janë të gatshëm për të kryer veprimet e ngushtme duke respektuar kerkesat shendetesore mbrojtese.

Ndërsa pjesa tjetër do të qëndrojnë të izoluar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *