Shkoder/ 6 raste të reja me koronavirus, mes tyre dhe një infermier. – Stop
Të Gjitha

Shkoder/ 6 raste të reja me koronavirus, mes tyre dhe një infermier.

Sërish lajme jo të mira nga Shkodra, pasi raportohet për të tjerë persona të infektuar me koronavirus.

Nga 26 tamponë të bërë, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitivë, duke e çuar në 48 numrin e të infektuarve në Qarkun e Shkodrës, 44 prej të cilëve janë po në këtë bashki.

Ndërkohë, 6 të infektuarit me COVID-19 mësohet se janë dy familjarët e 80-vjeçares dhe infermieri që i shërbente kësaj të fundit prej muajsh, një anëtar i familjes nga Dobraci dhe dy anëtarë të familjes nga Kirasi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *