Shisnin qetësues kafshësh, në pranga cifti Kokunja 10 tetor 2018 – Stop
Të Gjitha

Shisnin qetësues kafshësh, në pranga cifti Kokunja 10 tetor 2018

Mbrëmjen e të martës emisioni “Stop” transmetoi kamerën e fshehtë, ku denoncohej shitja e ketaminës nën dorë, në mënyrë ilegale. Po mbrëmë, bashkëshortët Telhat dhe Shpresa Kokunja, u vunë në pranga e bashkë me ta edhe një 18 vjecar, që po blinte anestezikun e kafshëve.Ndaj ciftit, që tregtonte lëndën e rrezikshme, rëndon akuza e “prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *