Sherr mes taksistëve, i riu plagoset me sëpatë. – Stop
Lajme, Të Gjitha

Sherr mes taksistëve, i riu plagoset me sëpatë.

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Sarandës. Dy taksistë janë përfshirë në një konflikt, i cili ka agravuar deri në përdorimin e mjeteve të mprehta.

Sipas abc news, 24-vjeçari, Ismiraldo Hoxha është plagosur rëndë me sëpatë dhe i janë prerë tendinat e gishtave të dorës. Menjëherë Hoxha është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ndërsa autori i ngjarjes 32-vjeçari Bilal Lamçe është arrestuar nga policia.

Shkak për ngjarjen është bërë një konflikt për motive të dobëta lidhur me klientelën, i plagosuri punon taksist i licencuar ndërsa autori i palicencuar.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin B. L., 32 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se si pasojë e një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta shtetasin I. H.” njofton policia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *