Sëmundja e Brad Pitt, aktori: Nuk njoh më as fytyrat e miqve dhe të afërmve – Stop
Bota, Të Gjitha

Sëmundja e Brad Pitt, aktori: Nuk njoh më as fytyrat e miqve dhe të afërmve

Brad Pitt zbuloi se vuante nga një çrregullim i rëndë neurologjik që në vitin 2013, por duket se me kalimin e viteve situata është përkeqësuar.

Ylli hollivudian nuk njeh më fytyrat e njerëzve, madje as të afërmve dhe miqve të tij.

Brad Pitt zbuloi se vuante nga një sëmundje e rëndë, një lloj çrregullim neurologjik, në vitin 2013, por me kalimin e viteve sëmundja është përkeqësuar. Siç rrëfen ylli për “GQ” bëhet fjalë për prosopagnosia.

Askush nuk më beson! Dua të takoj një person tjetër që vuan nga kjo”.

Kështu është shprehur ish-bashkëshorti i Angelina Jolie.

Pitt pretendon se ka qenë i sëmurë që nga viti 2013, dhe sipas tij kjo është arsyeja pse ai e ka kaluar shumicën e kohës brenda për vite me radhë.

Aktori ka lënë duhanin gjithashtu.

Nuk kam më aftësi të pi duhan, maksimumi një ose dy cigare në ditë. Nuk është pjesë e mënyrës sime të të qenurit. Kam humbur privilegjet e mia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *