Sali Berisha reagon për dasmën e Shkëlzenit dhe Arminës: Zoti i bekoftë! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Sali Berisha reagon për dasmën e Shkëlzenit dhe Arminës: Zoti i bekoftë!

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar për martesën e djalit të tij, Shkëlzenit dhe Armina Mevlanit.

“Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë!”, shkruan Berisha në një psotim në Facebook.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme, kur plotësohet një dekadë që nga fillimi i lidhjes së tyre.

Në dasmën e çiftit anë rreth 300 të ftuar, ndërsa do të këndojnë Marsela Çibukaj, Eranda Libohova, Vitore Matoshi dhe një këngëtar surprizë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *