Rrjeti shpërthen në meme, kush i drejton ultrasit holandezë në Tiranë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rrjeti shpërthen në meme, kush i drejton ultrasit holandezë në Tiranë

Gjatë mbrëmjes së djeshme Tirana u pushtua nga dhuna për shkak të përplasjes së tifozerive të Romës dhe Feyenoordit me njëri-tjetrin dhe më pas me policinë.

Deri në orët e para të mëngjesit të së mërkurës policia e pati të vështirë të vinte situatën nënkontroll, ndërsa 80 tifozë të dhunshëm janë kthyer në Itali.

Por situata e krijuar në vendin tonë, nuk mund të anashkalohej nga faqet e meme-ve, të cilët kanë ironizuar situatën në kryeqytet duke përdorur edhe foto të politikanëve shqiptarë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *