Replikat Rama-Meta per kodin zgjedhor si filmi i kinostudios“Pylli i Lirise”! – Stop – 26 Tetor 2020 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Replikat Rama-Meta per kodin zgjedhor si filmi i kinostudios“Pylli i Lirise”! – Stop – 26 Tetor 2020

Kryeministri Rama dhe presidenti Meta janë përfshirë në replika në distancë, pas aktit të Metës, që ktheu për rishqyrtim kodin e ri zgjedhor.Rama deklaroi, se kodi do të votohet sërish pa asnjë ndryshim. Emisioni Stop, sjell me nota humori një përqasje me një pjesë nga filmi “Pylli i lirisë”, që duket se i shkon për shtat kësaj situate.Lëvizja River clean up Albania është ndalur këto ditë në Ishëm për një aksion pastrimi të grykëderdhjes së lumit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *