RENEA operacion ‘blic’ në Shkodër për personat në kërkim – Stop
Të Gjitha

RENEA operacion ‘blic’ në Shkodër për personat në kërkim

Një aksion i forcave RENEA ka filluar që prej orëve të para të mëngjesit në Shkodër.

Burimet bëjnë të ditur se në fokus janë personat në kërkim dhe me precedent penal.

Në operacion nuk janë të përfshira trupat e Policisë Shkodër.

Në orët në vijim priten detaje të hollësishme për këtë operacion.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *