Rama pi uje nga çezma? Po qytetaret e Tiranes ç’uje perdorin? – Stop – 19 Nentor 2020 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Rama pi uje nga çezma? Po qytetaret e Tiranes ç’uje perdorin? – Stop – 19 Nentor 2020

Qytetarët kanë komentuar deklaratën e kryeministrit Rama, se ai pi ujë nga cezma dhe djali i tij lahet dy herë në ditë me ujin e rubinetit.Nuk mungojnë batutat dhe ironia për ujin e kryeministrit, pasi vetë banorët e Tiranës nagrkohen si mushka për të blerë ujë, edhe pse ujin në faturë e paguajnë për të pijshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *